Oirschot Vooruit JO17-2  – Acht JO17-1  4 – 8

Op 22 juni 2020 was de eerste training van de JO17-1. Toen nog vol verwachting van een nieuw seizoen met een volledige competitie. Nu, een vol jaar later, sloten we het vreemde jaar af met de laatste wedstrijd in de Regio Cup. Voor het eerst weer met officieel toegestaan publiek, dus geen Van Kemenade illegaal achter een boom bij Hoogeloon en geen Yvonne ergens verscholen in de bosjes langs het hoofdveld.

Bij een overwinning vanmiddag was de Regio Cup voor ons. Dus Jos benadrukte vooraf vooral scherp te beginnen en zoals zo vaak maakte dat weinig indruk, want binnen no time kwamen we 1-0 achter. Daarna pakten we het goed op met goals van Abe, Kyran en drie van Raf. Timo stopte nog een penalty, maar moest toch ook twee goals toestaan. 3-5 voor Acht bij rust beloofde weer een doelpuntenfestival. En waarom ook niet, festivals mogen weer! Dus Kyran met de 3-6, Niels met de 3-7 en na de tegentreffer van Oirschot zorgde Raf voor het slotakkoord door te doen wat hij het hele seizoen al doet: de bal in het doel hameren! De Regio Cup was binnen, en met weer een dozijn doelpunten was ook het publiek de grote winnaar.

Timo, Kees, Jochem, Steven, Job, Joeri, Abe(1x), Lennart, Luke, Casper, Ike, Niels(1x), Kyran(2x), Raf(4x)

Beerpongen

Vrijdag 6 oktober is er weer een beerpongtoernooi. Deelnemers wordt verzocht zich tijdig te melden, want er zijn maar een beperkt aantal plaatsen en vol is vol. Klik hier voor de poster met nadere informatie.

Lees meer

Kick Off

Zondag a.s. vindt de Kick Off van het nieuwe seizoen plaats. Na afloop van de wedstrijd van het 1e luidt onze voorzitter het nieuwe seizoen in met een openingswoord. Daarna vindt er een live optreden plaats. Het wordt een mooi feestje, dat staat vast.  

Lees meer

SRP Zuid nieuwe stersponsor.

Tijdens de zomerstop is SRP Zuid toegetreden als stersponsor binnen onze club. SRP is een specialist in het ontwerpen en assembleren van schakel- en verdeelinrichtingen, bedienings- en besturingspanelen. Ons senioren lid Bas Kotmans is werkzaam bij SRP. Op naar een mooi en sportief seizoen.

Lees meer
 

Hoofdsponsor

M Heezen BV M Heezen BV M Heezen BV

Partners

De Mispelhoef Bakermans Best Band Labro verpakkingen Van der Steen Schoonmaakbedrijf Raap Elektro en Bouwservice Brabant Sport 2000 Strik Creemers en Partners Lux Cernit Groenprojecten WTB W Techniek Brabant

SterSponsors

Turbo 2000 Kinderopvang Dikkie & Dik ZND Nedicom MCB Direct Hesta Wijkman PHC Elk Aannemersbedrijf van Rijswijck Bubbelkoning Coolworld Heatworld SRP ZUID BV