JO11-2 pakt ook 2e plaats op Kick Off Toernooi De Valk
Na een mooie 2e plaats bij De MeerveldhovenCup van Marvilde wachtte een week later wederom een toernooi voor onze JO11-2. Nu maakten we onze opwachting op het Kick Off toernooi van voetbalvereniging De Valk in Valkenswaard.
In eerste instantie hebben we voor 2 toernooien in de voorbereiding gekozen om vooral veel ervaring op te doen m.b.t. de nieuwe wedstrijdvormen m.i.v. het komende seizoen, maar als je eenmaal aan een toernooi mee doet wil je natuurlijk zo goed mogelijk presteren.
Toen we de teams zagen waartegen we moesten spelen wisten we dat we aan de bak moesten. Het feit dat onze 2 meest scorende spelers (Lars vd A en Tim vd H) er vanwege een blessure en een operatie niet bij waren maakte het er niet gemakkelijker op.
Daar waar je aan de ene kant mensen mist, staan er aan de andere kant ook mensen op. En dat was nu ook zeker het geval. Met zijn allen hebben we er onze schouders onder gezet, hebben we goed voetbal geprobeerd te spelen én hebben we een mooi resultaat geboekt. Alleen in Bergeijk moesten we onze meerdere erkennen, alle overige tegenstanders hebben we kunnen “pakken”.
De belangrijkste conclusie was dat we er echt als TEAM stonden. Het feit dat Lars en Tim ondanks hun blessures wel gewoon zijn gekomen om hun team aan te moedigen spreekt hierbij boekdelen.
Kian, Luc, Timo, Joey, Nika, Lars K, Tim V, Koen en Ties (maar dus ook Lars vd A en Tim vd H): Fantastisch gedaan!
Van vrijdag 20 tot en met zondag 22 juni 2025 organiseert vv Acht voor de 19de keer het jeugdkamp. Wie mogen zich inschrijven voor het jeugdkamp van 2025? Alle jeugdleden van vv Acht die in het seizoen 2024-2025 speler zijn in een team van de JO13-1 t/m de JO8-3. Klik […]
Zijn er jeugd-/seniorenleiders die de cursus Uitgebreide EHBO Sport willen volgen? Bij voldoende aanmeldingen kan de cursus in onze eigen kantine kantine plaatsvinden. Stuur bij interesse een mail naar info@vvacht.nl of geef het door aan Mart in de kantine.