Nadat er deze week weer goed getraind is door allemaal stond er voor vandaag weer een topper tegen Best Vooruit JO11-1 op het programma.
We begonnen geconcentreerd aan de wedstrijd en de 2 ploegen waren gelijkwaardig. We kregen een aantal kansen maar door een toevalstreffer kwamen we 0-1 achter. Maar we gaven de moed niet op en deden zelfs nog een stapje extra. Vlak voor de rust kwamen we door een vlammend schot gelijk 1-1.
De 2e helft gingen we meteen met heel veel energie ertegen aan! Best Vooruit werd sterker en kwamen weer op voorsprong 1-2. Maar ook nu lieten we ons niet uit het veld slaan. We gingen op zoek naar de gelijkmaker. We kregen weer een paar mogelijkheden en ja hoor, de gelijkmaker door een mooie corner 2-2.
We hadden zoveel energie verbruikt waardoor Best Vooruit weer het initiatief nam. Best Vooruit kwam op 2-3 en uiteindelijk werd de einduitslag 2-4.
Weer hebben we heel goed gespeeld we kregen hiervoor zelfs complimenten van de coach van Best Vooruit. Jullie hebben het publiek weer laten genieten van een leuke en spannende wedstrijd!
Vrijdag 6 oktober is er weer een beerpongtoernooi. Deelnemers wordt verzocht zich tijdig te melden, want er zijn maar een beperkt aantal plaatsen en vol is vol. Klik hier voor de poster met nadere informatie.
Zondag a.s. vindt de Kick Off van het nieuwe seizoen plaats. Na afloop van de wedstrijd van het 1e luidt onze voorzitter het nieuwe seizoen in met een openingswoord. Daarna vindt er een live optreden plaats. Het wordt een mooi feestje, dat staat vast.
Tijdens de zomerstop is SRP Zuid toegetreden als stersponsor binnen onze club. SRP is een specialist in het ontwerpen en assembleren van schakel- en verdeelinrichtingen, bedienings- en besturingspanelen. Ons senioren lid Bas Kotmans is werkzaam bij SRP. Op naar een mooi en sportief seizoen.