Jeugdcommissie

Jeugd
Guus Geurts Secretaris Jeugd ageurts1@kpnmail.nl
Paul van Elzakker Bestuurslid Jeugd Algemeen paulvanelzakker@upcmail.nl
Christian Hermans Bestuurslid Jeugd Technisch christian.hermans@fluke.com
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretariaat@vvacht.nl
Toernooien
Jeugdtoernooien@vvacht.nl
Voetbaltechnische zaken
Christian Hermans Bestuurslid Jeugd Technisch christian.hermans@fluke.com
William van den Berk Coördinator JO19-1/JO17-1 wvdberk@live.nl
VACATURE Coördinator JO19/JO17 overig
Erwin van der Heijden Coördinator JO15/JO13 erwin.vanderheijden@alexandra.eu
Tim van der Heijden Coördinator JO11/JO10 timvanderheijden6411@hotmail.com
Peter Versweyveld Coördinator JO9/JO8/Mini’s p.versweyveld@upcmail.nl
Marcel van Kroonenburg Coördinator JO9/JO8/Mini’s m.kroonenburg1@upcmail.nl
Bart Lammers Coördinator Keepers b.lammers81@gmail.com

Jeugdkamp 2018

Alle foto’s van het jeugdkamp staan bij de fotogalerij! Op 15-16-17 juni vond alweer het 14e voetbalkamp van vv Acht plaats. De jeugd van JO13 t/m JO8 was 3 dagen te gast op Landgoed De Biestheuvel in Hoogeloon. Vrijdagavond stonden 85 kinderen en 30 begeleiders om 18.00 ongeduldig te wachten […]

Lees meer

Elftalindeling senioren

Klik hier voor de elftalindeling van de senioren!

Lees meer

Inloopspreekuur fysiotherapie

Vanwege de zomerstop is er met ingang van maandag 18 juni geen inloopspreekuur meer. Het eerstvolgende inloopspreekuur is op maandag 3 september.

Lees meer
 

Hoofdsponsor

M Heezen BV M Heezen BV M Heezen BV

Partners

De lage landen Hof van Brabant Televak centers PSV Fanstore De Mispelhoef Bakermans Wero Best Band Labro verpakkingen Van der Steen Schoonmaakbedrijf Hoppenbrouwers techniek

SterSponsors

Turbo 2000 De drankenhandel De Vondel & Partners Kinderopvang Dikkie & Dik ZND Nedicom MCB Direct Vogels Hesta Wijkman Femia Gordijnenatelier Aannemersbedrijf van Rijswijck Escape Hunt