Jeugdcommissie

Jeugd
Guus Geurts Secretaris Jeugd ageurts1@kpnmail.nl
Paul van Elzakker Bestuurslid Jeugd Algemeen paulvanelzakker@upcmail.nl
Christian Hermans Bestuurslid Jeugd Technisch christian.hermans@fluke.com
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretariaat@vvacht.nl
Toernooien
Jeugdtoernooien@vvacht.nl
Voetbaltechnische zaken
Christian Hermans Bestuurslid Jeugd Technisch christian.hermans@fluke.com
William van den Berk Coördinator JO19-1/JO17-1 wvdberk@live.nl
VACATURE Coördinator JO19/JO17 overig
Erwin van der Heijden Coördinator JO15/JO13 erwin.vanderheijden@alexandra.eu
Tim van der Heijden Coördinator JO11/JO10 timvanderheijden6411@hotmail.com
Peter Versweyveld Coördinator JO9/JO8/Mini’s p.versweyveld@upcmail.nl
Marcel van Kroonenburg Coördinator JO9/JO8/Mini’s m.kroonenburg1@upcmail.nl
Bart Lammers Coördinator Keepers b.lammers81@gmail.com

Keepers gezocht!

vv Acht is op zoek naar 2 keepers voor de JO19-1 en JO19-2 teams. Wil jij onze teams komen versterken met jouw keeper skills ? Neem dan contact op met onze keepercoördinator Bart Lammers (b.lammers81@gmail.com)

Lees meer

Privacy policy

In verband met de invoering van de nieuwe AVG (Algemene Verordening Gegevensbescherming) wetgeving per 25 mei a.s. verzoeken wij een ieder kennis te nemen van de privacyverklaring https://www.vvacht.nl/vereniging/privacy_policy/. Onze vereniging heeft uw gegevens/de gegevens van uw (stief-/pleeg)kind(eren) doorgegeven aan de KNVB in verband met de aanmelding als lid. Ook zijn […]

Lees meer

Trainingsveld niet meer betreden vanaf vanavond (22 mei)

Het trainingsveld mag vanaf vanavond 22 mei niet meer betreden worden vanwege het feit dat de gemeente bezig is met groot onderhoud van het veld!

Lees meer
 

Hoofdsponsor

M Heezen BV M Heezen BV M Heezen BV

Partners

De lage landen Hof van Brabant Televak centers PSV Fanstore De Mispelhoef Bakermans Wero Best Band Labro verpakkingen Van der Steen Schoonmaakbedrij

SterSponsors

Turbo 2000 De drankenhandel De Vondel & Partners Kinderopvang Dikkie & Dik ZND Nedicom MCB Direct Vogels Hesta Wijkman Femia Gordijnenatelier Aannemersbedrijf van Rijswijck Escape Hunt