Jeugdcommissie

Jeugd
Guus Geurts Secretaris Jeugd ageurts1@kpnmail.nl
Paul van Elzakker Bestuurslid Jeugd Algemeen paulvanelzakker@upcmail.nl
Christian Hermans Bestuurslid Jeugd Technisch christian.hermans@fluke.com
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretariaat@vvacht.nl
Toernooien
Jeugdtoernooien@vvacht.nl
Voetbaltechnische zaken
Christian Hermans Bestuurslid Jeugd Technisch christian.hermans@fluke.com
William van den Berk Coördinator JO19-1/JO17-1 wvdberk@live.nl
VACATURE Coördinator JO19/JO17 overig
Erwin van der Heijden Coördinator JO15/JO13 erwin.vanderheijden@alexandra.eu
Tim van der Heijden Coördinator JO11/JO10 timvanderheijden6411@hotmail.com
Peter Versweyveld Coördinator JO9/JO8/Mini’s p.versweyveld@upcmail.nl
Marcel van Kroonenburg Coördinator JO9/JO8/Mini’s m.kroonenburg1@upcmail.nl
Bart Lammers Coördinator Keepers b.lammers81@gmail.com

Trainers en begeleiding verlengen

V.v. Acht gaat volgend seizoen door met hoofdtrainer Marco van de Braken en de assistent trainers René van de Nieuwenhof, Mike Strik en André Matheusen. Ook keeperstrainer Martijn op den Buijs en verzorger Frans Adelaars verlengden hun contract met een jaar.

Lees meer

Achtse Embassy

De “Achtse Embassy” vindt dit jaar plaats op zaterdag 19 januari. Voor nadere informatie klik hier. Let op: het IBAN nummer (zie de nadere informatie) is gewijzigd!

Lees meer

Peter is 100 (73) geworden!

Vorige week zaterdag is Peter Ploegmakers 100 (73 dus!) geworden. Aangezien de vloerverwarming in zijn hok niet te realiseren was heeft de selectie besloten Peter te voorzien van een paar geweldige pantoffels en sokken. Peter was er erg mee in zijn sas en bedankt hen dan ook voor zijn kado. […]

Lees meer
 

Hoofdsponsor

M Heezen BV M Heezen BV M Heezen BV

Partners

De lage landen Hof van Brabant Televak centers PSV Fanstore De Mispelhoef Bakermans Wero Best Band Labro verpakkingen Van der Steen Schoonmaakbedrijf Hoppenbrouwers techniek Raap Elektro en Bouwservice

SterSponsors

Turbo 2000 De Vondel & Partners Kinderopvang Dikkie & Dik ZND Nedicom MCB Direct Vogels Hesta Wijkman Femia Gordijnenatelier Aannemersbedrijf van Rijswijck PHC