Jeugdcommissie

Jeugd
Guus Geurts Secretaris Jeugd ageurts1@kpnmail.nl
Paul van Elzakker Bestuurslid Jeugd Algemeen paulvanelzakker@upcmail.nl
Christian Hermans Bestuurslid Jeugd Technisch christian.hermans@fluke.com
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretariaat@vvacht.nl
Toernooien
Jeugdtoernooien@vvacht.nl
Voetbaltechnische zaken
Christian Hermans Bestuurslid Jeugd Technisch christian.hermans@fluke.com
William van den Berk Coördinator JO19-1/JO17-1 wvdberk@live.nl
VACATURE Coördinator JO19/JO17 overig
Erwin van der Heijden Coördinator JO15/JO13 erwin.vanderheijden@alexandra.eu
Tim van der Heijden Coördinator JO11/JO10 timvanderheijden6411@hotmail.com
Peter Versweyveld Coördinator JO9/JO8/Mini’s p.versweyveld@upcmail.nl
Marcel van Kroonenburg Coördinator JO9/JO8/Mini’s m.kroonenburg1@upcmail.nl
Michael van der Heijden Coördinator Keepers m-vanderheijden@hotmail.com

Tonpraten compleet uitverkocht!

De tonpratersavonden zijn compleet uitverkocht. Degene die kaartjes hebben aangeschaft en nog niet in het bezit zijn van deze kaartjes verzoek ik even contact op te nemen met Mart de Ruijter 06-18608739.

Lees meer

Achtse Embassy 2018

Zaterdag 20 januari wordt er weer gestreden om de felbegeerde Achtse Embassy 2018. Deelnemers (max. 30 personen) kunnen zich vanaf heden inschrijven. Hoe dat kan? Klik daarvoor hier dan ziet u daaromtrent nadere informatie.

Lees meer

Nieuwjaarsreceptie

Zondag 7 januari is het weer zover. We gaan dan weer proosten op het Nieuwe jaar 2018. Iedereen is welkom. Er worden diverse personen gehuldigd en in het zonnetje gezet. We rekenen op een grote opkomst, zodat het zoals gebruikelijk weer een leuke middag wordt. Tot de 7e januari. Klik […]

Lees meer
 

Hoofdsponsor

M Heezen BV M Heezen BV M Heezen BV

Partners

De lage landen Hof van Brabant Televak centers PSV Fanstore De Mispelhoef Bakermans Philips Wero Best Band Labro verpakkingen Van der Steen Schoonmaakbedrij

SterSponsors

Turbo 2000 De drankenhandel De Vondel & Partners Kinderopvang Dikkie & Dik ZND Nedicom MCB Direct Vogels Hesta Wijkman FT Beton Femia Gordijnenatelier Aannemersbedrijf van Rijswijck Escape Hunt